Захисник Андрій Коломієць повернувся після полону у Первомайську громаду

У Первомайській громаді Миколаївщини 26 червня зустріли військовослужбовця Андрія Коломійця, який чотири роки перебував у російському полоні. Чоловік повернувся після реабілітації.

Про це повідомили на сторінці Виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Андрій народився в Первомайську, навчався у місцевій школі, а згодом закінчив Харківський державний університет харчування та торгівлі. У 2015 році чоловік став на захист України, брав участь у бойових діях на Донеччині, а після завершення служби повернувся до цивільного життя.

"З початком повномасштабного вторгнення Андрій без вагань знову одягнув військову форму та продовжив боронити державу у складі десантно-штурмового підрозділу", — розповіли на сторінці виконкому.

Андрій Коломієць (праворуч) під час зустрічі у громаді. Виконком Первомайської міськради

Під час оборони Маріуполя 4 квітня 2022 року військовослужбовець потрапив у російський полон. Андрій перебував у неволі близько чотирьох років. Повернули захисника 15 травня 2026 року в межах обміну військовополоненими.

"Після звільнення на захисника чекали лікування, відновлення та тривала реабілітація, тому офіційна зустріч із громадою відбулася лише тепер, коли він зміг повернутися до активного життя"

Військовослужбовця зустріли з хлібом і сіллю — за українською традицією, повідомили у виконкомі.

Джерело

Новости Николаева