«Забрав товар і втік»: у Південноукраїнську затримали підозрюваного у грабежі на пошті

У Південноукраїнську, що на Миколаївщині, поліція затримала чоловіка, якого підозрюють у крадіжці двох смартфонів на пошті. За даними слідства, замість того, щоб оплатити посилку, він втік із товаром.

Про це 25 червня повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.

Інцидент стався вдень 24 червня. На 102 зателефонував працівник сервісу доставки та повідомив про пограбування.

"На понад 73 тисячі гривень чоловік замовив мобільні телефони, однак, ігноруючи вимогу персоналу сервісу доставки розрахуватись, забрав товар та втік", — йдеться у повідомленні.

Підозрюваного затримали, ним виявився 34-річний місцевий житель. За даними правоохоронців, раніше він притягувався до відповідальності за аналогічні дії.

Слідчі оголосили чоловікові підозруЧастина 4 статті 186 Кримінального кодексу України. в "Грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану". Санкція статті передбачає до десяти років ув'язнення.

Читати ще Миколаївський зоопарк поповнили новою мешканкою — верблюдицею Лейлою Читати ще Через ремонтні роботи на Миколаївщині 26 червня вимикатимуть електропостачання

Джерело

Новости Николаева