Вознесенськ отримає до 5,5 млн євро гранту на термомодернізацію двох будівель

Вознесенськ отримає до 5,5 мільйона євро допомоги на утеплення і оновлення двох міських будівель. Грантову угоду підписали під час Конференції з відновлення України, що відбувається у польському Гданську.

Про це 25 червня повідомив міський голова Євгеній Величко.

Ці гроші місту надасть Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO) за підтримки уряду Данії.

"Проєкт передбачає підвищення енергоефективності об’єктів, зменшення споживання теплової та електричної енергії. За цим результатом стоїть велика спільна робота команди міської ради, фахівців, міжнародних партнерів, місяці підготовки, переговорів, зустрічей та щоденної наполегливої праці", — написав мер.

Посадовець подякував європейським партнерам за фінансову підтримку, а організаторам конференції — за можливість шукати гроші на відбудову та розвиток громади.

Читати ще Миколаївський зоопарк поповнили новою мешканкою — верблюдицею Лейлою Читати ще Системні порушення прав людини у ТЦК та СП у Миколаївській області: що відомо

Джерело

Новости Николаева