«Садна, подряпини та синці»: у дитсадку в Миколаєві розслідують можливе побиття дітей

У Миколаєві відкрили кримінальне провадження щодо виховательки приватного дитсадка. За даними слідства, вона побила чотирьох малюків віком від півтора до трьох років.

Про це 26 червня повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.

За матеріалами справи, потерпілі — хлопчик та троє дівчаток із закладу.

"Батьки виявили у своїх дітей садна, подряпини та синці. Разом з цим злочинні дії жінки були зафіксовані на відео камери спостереження закладу", — йдеться у повідомленні.

Поліцейські направили дітей на судово-медичну експертизу. Для з’ясування всіх обставин події та роботи з потерпілими також залучили співробітників ювенальної превенції поліції.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтеюЧастина 1 статті 127 Кримінального кодексу України. "Катування". Її санкція передбачає до шести років ув'язнення. Триває досудове розслідування.

Читати ще Конференція з відновлення України у Гданську: які угоди підписали для Миколаївщини Читати ще Доєднався до ЗСУ попри вади серця: історія загиблого військового із села Красненьке на Миколаївщині

Джерело

Новости Николаева