Миколаївський зоопарк поповнили новою мешканкою — верблюдицею Лейлою

У Миколаївському зоопарку зʼявилась нова мешканка — верблюдиця Лейла. Тварину передали з Одеси в межах обміну.

Про це повідомили у Миколаївському зоопарку загальнодержавного значення.

25 червня верблюдиця прибула до Миколаєва з Одеси в межах обміну тваринами. Натомість до Одеси переїхав самець Заурбек, який народився влітку 2025 року в сім’ї миколаївських двогорбих верблюдів народився самець Заурбек. Перші три роки свого життя він зростав у Миколаєві.

Верблюдиця Лейла, яку передали до Миколаївського зоопарку. Миколаївський зоопарк

У жовтні 2023 року, на прохання одеського "Біопарку", Заурбека передали до сусіднього міста за спеціальним договором про розведення тварин.

"Він чудово виконав задачу, яка була перед ним поставлена і від одеської самиці 1 червня 2025 року народилася дівчинка. Сьогодні вона приїхала до Миколаївського зоопарку і навали ми її тут Лейла". Читати ще Через ремонтні роботи на Миколаївщині 26 червня вимикатимуть електропостачання Читати ще Завдала збитків громаді: судитимуть голову селищної ради з Вознесенського району

Джерело

Новости Николаева