Збитки понад 1,2 млн гривень: на Миколаївщині підозрюють директора КП у зловживанні службовим становищем

У Галицинівській громаді Миколаївського району директору КП Комунальне підприємствоповідомили про підозру в зловживанні службовим становищем. За даними слідства, посадовець купив нежитлову будівлю за завищеною ціною без належної оцінки. Сума збитків становить понад 1,2 мільйона гривень.

Про це 24 червня повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.

За даними слідства, під час купівлі нежитлової будівлі 55-річний директор комунального підприємства не організував незалежної оцінки майна та підписав договір купівлі-продажу без визначення реальної вартості об’єкта.

"Згідно з висновками експертиз, своїми незаконними діями посадовець завдав підприємству збитків на понад 1,2 мільйона гривень", — ідеться в повідомленні.

Директору КП повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем. Миколаївська обласна прокуратура

Посадовцю повідомили про підозруЧастина 2 статті 364 Кримінального кодексу України. в "Зловживанні владою або службовим становищем". Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу, додали в поліції.

Читати ще Армія РФ ударила балістичною ракетою й атакувала дронами: як минула доба на Миколаївщині Читати ще Дорожні роботи в Миколаєві: можливе ускладнення руху

Джерело

Новости Николаева