На Миколаївщині під час рейдів на водоймах правоохоронці виявили випадок браконьєрства. Збитки, завдані рибному господарству під час нерестової заборони, становлять понад 1 мільйон гривень.
Про це 25 червня повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.
Під час рейдів на річці Південний Буг поблизу села Сапетня Ольшанської громади правоохоронці виявили місцевого жителя, який за допомогою дерев'яного човна та сітки виловив 466 особин пузанка. Попередньо завдані збитки від незаконного вилову перевищують 1 мільйон 148 тисяч гривень, ідеться в повідомленні.
Досудове розслідування розпочали за статтеюЧастина 1 стаття 249 Кримінального кодексу України "Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом". Її санкція передбачає до трьох років ув'язнення.
Вилучений улов. Національна поліція Миколаївщини
Сітка. Національна поліція Миколаївщини
Човни. Національна поліція Миколаївщини
Що відомо про інші випадки, пов'язані з незаконним виловом риби
За даними поліції, на цій же території правоохоронці зафіксували ще два випадки порушення правил рибальства.
Під час перевірки у чоловіків вилучили заборонені знаряддя лову та виловлену рибу на суму понад 25 тисяч гривень. За це передбачена адміністративна відповідальність за статтеюСтаття 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення правил рибальства та полювання".
Також під час траленняОчищення водойми від сіток та інших знарядь лову, які залишили або встановили незаконно. водойм виявили дев’ять браконьєрських сіток. Рибу з них випустили назад у водойму, що дозволило уникнути збитків на понад 47 тисяч гривень.
У поліції нагадали, що нерестова заборона на більшості водойм Миколаївської області діє до 30 червня 2026 року.
Читати ще У Миколаєві організовують безоплатні поїздки на інклюзивний пляж в Одесі
Читати ще Сили оборони встановили український прапор на Кінбурнській косі: у ВМС заперечили інформацію про відступ армії РФ
