На Миколаївщині перед судом постане голова однієї із селищних рад Вознесенського району. За даними слідства, посадовиця зловживала службовим становищем, чим завдала громаді збитків на майже 585 тисяч гривень.
Про це 25 червня повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.
За матеріалами справи, посадовиця завдала збитків громаді під час закупівлі водонапірної башти.
"Створила умови для перемоги у тендері конкретного підприємця та сприяла укладенню договору попри порушення законодавства у сфері будівництва та закупівель. У результаті чого фактичний об’єм резервуара водонапірної башти був меншим, ніж передбачалося договором", — йдеться у повідомленні.
Через це на рахунок підприємства були перераховані бюджетні та грантові гроші, стверджують у відомстві. Загальна сума збитків, завданих громаді, становить майже 585 тисяч гривень.
Про підозру жінці у "зловживанні владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам" повідомили у травні 2025 року.
Санкція статтіЧастина 2 статті 364 Кримінального кодексу України. передбачає до шести років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років.
Суд відсторонив її від посади та обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Наразі слідчі завершили досудове розслідування, а прокурори скерували обвинувальний акт до суду.
Читати ще У Миколаєві організовують безоплатні поїздки на інклюзивний пляж в Одесі
Читати ще Вогонь охопив суху траву і хвойний настил: у Миколаєві горів ліс
