У селищі Криве Озеро на Миколаївщині відбулася акція-нагадування на підтримку безвісти зниклих та військовополонених українських захисників. До заходу долучилися близько 120 місцевих жителів, серед яких — рідні військових, які досі чекають звістки про своїх близьких.
Про це кореспондентам Суспільного розповіли учасники акції.
Серед учасниць була Марія — мати безвісти зниклого військовослужбовця Руслана Боярського. За її словами, син добровільно став на захист України три роки тому.
"Зник безвісти. 50-та бригада, Донецька область, Бахмутський район. Востаннє спілкувались 19 квітня", — каже Марія.
Акція на підтримку військовополонених та безвісти зниклих. Суспільне Миколаїв/Анна Борисюк
На акцію також прийшла Катерина, яка вже вісім місяців чекає на звістку про свого 23-річного сина Владислава Карманчука.
"На захист країни став з початку повномасштабної війни. У 2021 році він ще пішов на строкову службу, а потім підписав контракт і так залишився на службі. Спілкувалась із ним востаннє 23 вересня 2025 року", — розповіла Катерина.
Люди тримають прапор на підтримку військовополонених та безвісти зниклих. Суспільне Миколаїв/Анна Борисюк
Своєю історією поділилася й Оксана — мати Андрія Бойка. За її словами, син добровільно став на захист України, а вже через кілька днів після виходу на позиції зник безвісти.
"Мій син пішов, не боячись нічого, не ховаючись. Хотів обороняти нашу землю, але довго він не прослужив. Пішов на позицію 9 жовтня 2024 року, а 12 жовтня він зник безвісти. Більше про нього нічого не знаємо".
Місцева жителька Кривого Озера на акції-нагадування про військовополонених та безвісти зниклих. Суспільне Миколаїв/Анна Борисюк
