У Центральному районному суді Миколаєва відбулося судове засідання у справі про ДТП, в якій загинули двоє людей. Водію обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави до 19 серпня 2026 року.
Про це повідомляють кореспонденти Суспільного із зали суду.
ДТП за участі автомобілів Audi та Citroen C3 сталася в районі регульованого перехрестя на перетині проспекту Центрального та вулиці Захисників Миколаєва близько 22:15 20 червня.
Внаслідок ДТП на місці події загинула водійка Citroen С3 та постраждали її дві неповнолітні пасажирки, які з травмами були госпіталізовані. Одна з них померла наступного дня в лікарні. Водій Audi не постраждав.
Справу слухає суддя Олеся Демінська.
Суддя Олеся Демінська. Суспільне Миколаїв/Юлія Голокоз
Прокурор Іван Стоянов, зачитуючи клопотання, зазначив, справу розглядають відповідно до частини 4 статті 286-1 Кримінального кодексу України — "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинили загибель кількох осіб".
За словами прокурора, як встановило слідство, водій Audi пересікав дорогу в районі регульованого перехрестя, не знижуючи швидкість на червоний сигнал світлофора, спричинивши зіткнення із Citroen C3.
Внаслідок чого на місці аварії загинула водійка Citroen С3, її неповнолітні пасажирки травмувались, 17-річна дівчина померла в лікарні.
Прокуратура клопотала перед судом про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, без права внесення застави. Прокурор просив застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб.
Прокурор Іван Стоянов. Суспільне Миколаїв/Юлія Голокоз
Підозрюваний визнав винуватість та відмовився надавати пояснення.
За даними прокурора, підозрюваний, відповідно до обстеження, перебував у стані алкогольного спʼяніння та стані алкогольної інтоксикації. Раніше у 2026 році притягався до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості.
Адвокат підозрюваного не погоджується із ризиками, які вказав прокурор. Посилаючись на те, що його підзахисний захисник Маріуполя, який перебував у полоні та служив з 2015 року, просить застосувати запобіжний захід із правом внесення застави.
Підозрюваний визнав провину і на камери журналістів просив вибачення у рідних загиблих. За його словами, розуміє, що нічого виправити неможливо, втім розкаюється у вчиненому.
Підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави до 19 серпня 2026 року.
Рішення ухвалила після повернення з нарадчої кімнати слідча суддя Демінська, повідомили кореспонденти Суспільного із зали суду.
Підозрюваний виходить із зали суду в супроводі правоохоронців. Суспільне Миколаїв/Юлія Голокоз
