«Взяла на руки, і все — моє». У Миколаєві організували виставку-прилаштування тварин

У Миколаєві організували виставку-прилаштування тварин. На заході представили 44 собаки. Також місцеві жителі принесли чотирьох котів. За три години своїх власників знайшли 13 собак та четверо котів.

Про це кореспондентам Суспільного повідомила представниця КП "Центру захисту тварин" Тетяна Фан.

Зі слів Тетяни Фан, представлені на виставці собаки стерилізовані.

"Десь 20 цуциків, а все інше — це дорослі тваринки, котрі теж шукають дім. Когось викинули, знайшли та привезли на стерилізацію. Тому намагаємося сьогодні прилаштувати, знайти дім, щоб вони не були на вулиці", — говорить Тетяна.

Цуцик на виставці-прилаштування тварин. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Нові господарі беруть тварин, укладаючи договір. За словами начальниці відділу відлову КП "Центр захисту тварин" Ірини Бухонської, також у подарунок господарям дають сувеніри та смаколики.

"У договорі є конфіденційна інформація: де проживає, де буде проживати тварина, де зареєстрована. Також всі тварини проходять процедуру чипування. Це робиться для того, щоб господар мав повне право над твариною, а також ніс повну відповідальність", — розповідає Ірина Бухонська.

Виставка-прилаштування тварин. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Знайти нового власника для дівчинки-спанієля хоче Ольга. Цуценя народилося у новорічну ніч, каже жінка.

"Я рада, що люди приходять, обирають, адже це маленьке щастя, але це також і відповідальність. Це гарна можливість прилаштувати ось цю крихітку, бо люди цілеспрямовано сюди йдуть, вони знають чого вони хочуть. Вони будуть піклуватися і це найголовніше", — говорить Ольга.

Ольга, яка прилаштовує цуценя. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Коли російські війська обстрілювали Миколаїв свого улюбленця втратила Ірина. Її песик Ральф втік, коли почув вибухи.

"Це цуценя дуже схоже на нашого Ральфа. Схожа так само шийка, лапки та грудка точно як в нашого Ральфа. Тільки Ральфу вже рік, а цьому п'ять місяців. Будинок охороняти буде в нас", — каже Ірина.

Ірина, в якої втік Ральф. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Джерело

Новости Николаева