Омбудсман обговорив з Послом Британії повернення викрадених рф людей

Омбудсман обговорив з Послом Британії повернення викрадених рф людей

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець зустрівся з Послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом, щоб обговорити підтримку з боку Великої Британії, повернення викрадених рф дітей, військовополонених та заручників.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець провів важливу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом. Про це омбудсман розповів у своєму telegram-каналі, передає УНН.

Під час першої офіційної двосторонньої зустрічі Лубінець висловив щиру вдячність за підтримку та допомогу, яку Україна отримує від Великої Британії в умовах повномасштабного вторгнення рф.

Порушив питання повернення дітей, яких викрала рф, військовополонених та цивільних заручників 

– Дмитро Лубінець.

Також Уповноважений Верховної Ради з прав людини поділився інформацією про активність Офісу омбудсмана, представивши місячний звіт щодо гуманітарної ситуації в Україні. Цей матеріал розсилається понад 500 адресатам по всьому світу різними мовами.

У заключенні зустрічі Лубінець висловив глибоку подяку британській стороні за участь у запуску Міжнародної платформи за повернення незаконно утримуваних рф цивільних осіб.

Лубінець обговорив із представницею МЗС Канади питання повернення українських дітей з рф29 лютого 2024, 01:25 • 32087 переглядiв

Джерело

Новости Николаева