Викладачка Миколаївської дитячої школи мистецтв — переможниця міжнародного музичного конкурсу

Старша викладачка Миколаївської дитячої школи мистецтв №2 здобула перемогу в 1-Міжнародному конкурсі-фестивалі "Zurich Christmas Fest". Ірина Степанова-Боровська відправила авторський твір "Українська фантазія ор. №1", який журі оцінили найвищою нагородою у номінації "Фортепіано".

Про це кореспондентам Суспільного розповіла авторка композиції.

Захід відбувався дистанційно у місті Цюрих (Швейцарія).

"Раніше брала участь у різних конкурсах і побачила рекламу цього. І я написала директорці, відправила заявку на конкурсну пошту, відео своєї "Української фантазії опусОкремий музичний твір, позначений номером серед інших творів композитора 10 № 1". Потім мені прийшло повідомлення, що випав Гран-прі, я дуже рада. Враження дуже великі, все-таки це міжнародний конкурс", — ділиться своїми враженнями викладачка.

Диплом Ірини Степанової-Боровської. Фото: Ірина Степанова-Боровська/Facebook

Зі слів Ірини, її композиція заснована на темах двох українських пісень "Повішу я колисоньку", "Ой, піду я межи гори".

"Я намагалася зберегти український колорит. Записала її 2023-го у місті Ізмаїл. Там був концерт для Збройних сил України, тож мене запросили виступити", — говорить мисткиня.

Ірина у Миколаївській дитячій школі мистецтв. Фото: Ірина Степанова-Боровська/Facebook

Викладачка розвиває свій YouTube-канал, де публікує авторські твори, разом із творами своїх вихованців.

"У мене 25 збірників, виданих у Миколаєві. Я займаюсь музикою з шести років. Ходила у музичну школу в Ізмаїлі, потім в Одеське музичне училище (нині Одеський фаховий коледж мистецтв імені К. Ф. Данькевича — ред.), потім шість років в Одеській консерваторії, а потім потрапила у Миколаїв", — розповіла про творчий шлях Ірина Степанова-Боровська.

Директорка дитячої школи мистецтв №2 Каріна Крамар говорить, Ірина — висококваліфікована викладачка.

"Працює у нас вже понад 30 років. Вона бере участь у різних проєктах, дуже популярна. Тобто це людина, яка полюбляє свою батьківщину, патріотка", — додає директорка.

Джерело

Новости Николаева