В Україні понад 500 компаній працюють на оборонну промисловість — Камишін

В Україні понад 500 компаній працюють на оборонну промисловість — Камишін

Понад 500 фірм, переважно приватних, працюють в оборонній промисловості України, стимулюючи економіку та формуючи іноземне партнерство.

Наразі більш ніж 500 компаній працюють на вітчизняну оборонну промисловість. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін в ефірі телемарафону, передає УНН.

Деталі 

На сьогоднішній день вже більше 500 компаній працюють на вітчизняну оборонку. З них більшість, це 400 компаній – приватний сектор. Сотня- державний сектор. З державного сектору більшість це підприємства «Укроборонпрому», які нарощують своє виробництво так само, як і приватний сектор

— сказав Олександр Камишін.

Доповнення 

Українська оборонна промисловість, за словами Олександра Камишіна, стає важливим вкладником в приріст економіки. Наприклад з минулого року з 5% приросту економіки 1,5% це те, що дала українська «оборонка».

Нагадаємо

10 січня повідомлялося, що акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» розпочинає партнерство з чотирма іноземними компаніями, які займаються інноваційними розробками та виробництвом у військовій сфері.

Україна і Литва підписали угоду про технічну, фінансову та оборонну співпрацю11 січень 2024, 21:13 • 21612 переглядiв

Джерело

Новости Николаева