Нові лінії ЛЕП та розбудова нафтопроводів: Шмигаль обговорив з Туском співпрацю в енергетичній сфері

Нові лінії ЛЕП та розбудова нафтопроводів: Шмигаль обговорив з Туском співпрацю в енергетичній сфері

Під час зустрічі з польським колегою Дональдом Туском прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив плани щодо посилення співпраці в енергетичному секторі, зокрема розвиток нових інтерконекторів та будівництво нафтопроводів.

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль під час візиту свого польського колеги Дональда Туска до Києва, обговорив з ним потенційну співпрацю Києва та Варшави у сфері енергетики. Про це глава уряду розповів у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

Деталі 

Зокрема, сторони обговорили розбудову нових інтерконекторів між Україною та Польщею.

Минулого року запрацювала ЛЕП між Хмельницькою АЕС і Жешувом. Під час зустрічі проговорили перспективи будівництва ще двох: «Рівненська АЕС — Хельм» та «Львівська — Кросно»

— заявив Шмигаль.

Крім того, Київ прагне розпочати роботу над будівництвом нового конектору нафтопроводів

«Броди — Адамова застава» міг би стати частиною нового маршруту в межах проєкту Євро-Азійського нафтотранспортного коридору

— підсумував прем’єр-міністр України. 

Доповнення

Президент Володимир Зеленський та премʼєр-міністр Дональд Туск обговорили співпрацю в енергетичній сфері, можливості збільшення та зміцнення енергетичного потенціалу.

«Це стосується, зокрема, і розширення відповідної інфраструктури енергетичних зв’язків між Україною та Польщею, наші урядовці це все пропрацюють», – заявив Зеленський.

Нагадаємо

Польський депутат Павел Коваль буде призначений уповноваженим з питань відновлення України. Про це прем’єр-міністр Дональд Туск оголосив під час свого візиту до Києва.

Джерело

Новости Николаева