Нічна атака російськими дронами на Миколаїв: очевидці розповіли як це було

Восьмого лютого армія Російської Федерації атакувала Миколаїв. Внаслідок ударів пошкоджені понад 20 житлових будинків, промисловий об'єкт та спорткомплекс. Пожежі, що виникли на місцях влучань загасили рятувальники.

Кореспонденти Суспільного поспілкувалися зі свідками, домівки яких зазнали ушкоджень.

"Це вже якісь не такі "шахеди" — це вже касетні, спеціально щоб людей било чи що", — кажуть місцеві.Пошкоджені трамвайна зупинка та приватний сектор, Миколаїв, 8 лютого 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Містянин Анатолій розповідає, його будинок і подвірʼя вже втретє потерпають від обстрілів. Тепер вигнуті ворота гаража та розбита машина.

"За другого вибуху вже повилітало все у нас: і дах, і двері вилетіли, вікна жодного не залишилось. Потім передишка була, хвилин п'ять, і ще два (безпілотники — ред.) прилетіло. Вибухова хвиля — навпроти гаража: ворота впали на машину. Як то кажуть, саме сьогодні всі зʼїхались. Найголовніше голови цілі", — говорить Анатолій.

Житель Миколаєва Анатолій, 8 лютого 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Чоловік говорить, приблизно опівночі почув шум дрона, що підлітає, потім вибух.

Уламки російського дрона, що атакував Миколаїв, 8 лютого 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Внаслідок удару пошкоджені й багатоповерхівки, розташовані неподалік. Жителька одного з будинків Тетяна говорить, на її балконі повилітали вікна.

"Нічого немає. Я чотири їх почула, так гучно, а я в коридорі стою, дуже гучно. Буквально за пару секунд вибух", — додає Тетяна.

Спорткомплекс, в який влучив російський безпілотник, Миколаїв, 8 лютого 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Пожежі площею 150 та 60 квадратних метрів, які виникли у приватному секторі та спорткомплексі, загасили рятувальники, повідомили в ДСНС.

Джерело

Новости Николаева