Нафтотрейдери з Херсону налагодили поставки палива для окупантських танків: СБУ повідомила про підозру

Нафтотрейдери з Херсону налагодили поставки палива для окупантських танків: СБУ повідомила про підозру

СБУ повідомила про підозру двом херсонським нафтотрейдерам за постачання понад 300 тонн пального російським військам та співпрацю з ФСБ під час окупації півдня України.

Двоє зрадників з Херсонської компанії-нафтотрейдера, під час окупації міста, забезпечували армію рф паливом, допомагаючи захопити частину півдня України. Про це повідомила СБУ, пише УНН.

Деталі

За даними слідства, директор і бухгалтер Херсонської компанії-нафтотрейдера на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну пішли на співпрацю з фсб.

Підприємці налагодили оптові поставки дизпалива та бензину з тимчасово захопленого Криму для того, щоб загарбники заправляли військову техніку, у тому числі ворожі танки та бронемашини, які воювали на південному фронті.

За наявними даними, у такий спосіб фігуранти поставили загарбникам понад 300 тонн пального на більше ніж 20 млн у гривневому еквіваленті.

Також колаборанти «перереєстрували» власну компанію за російським «законодавством», а своїх працівників тероризували і змушували отримувати паспорт рф.

Під час звільнення Херсона зловмисники втекли разом з російськими окупантами на тимчасово захоплену частину регіону. На підставі зібраних доказів їм заочно повідомлено про підозру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ спіймала у Миколаєві російського агента, який коригував авіаудари рф та намагався втекти на лівобережжя Херсонщини – СБУ

Джерело

Новости Николаева