Миколаївські підприємці отримали 27 мільйонів гривень на розвиток бізнесу

114 підприємців з Миколаївської області отримали мікрогранти від держави на суму майже 27 мільйонів гривень. Ці кошти вони витратять на відкриття нового бізнесу або розширення вже наявного.

Про це 24 січня повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.

За словами начальника ОВАОбласна військова адміністрація. Віталія Кіма, надання таких грантів важливе для підприємців області, до того ж люди починають більш якісно працювати з документацією для їхнього отримання. Кім також зазначив, що це можливості, які спонукають людей повертатися у регіон для того, щоб відкривати бізнес саме на Миколаївщині.

Директор Миколаївського центру зайнятості Дмитро Оборонько повідомив, що завдяки програмі, підприємці можуть реалізувати майже 240 нових робочих місць.

"Якщо спочатку позитивні рішення фіксувалися у сфері торгівлі, то зараз відстежуємо приріст успішних бізнесменів, які працюють в аграрному секторі. Тобто ми впевнено рухаємося вперед", — зазначив він.Видача мікрогранту, 24 січня 2024 року. Фото: Миколаївська ОДА

За грантовою програмою, переможці працюватимуть у різних галузях, таких як відновлення після травм, роботи із земляними ділянками, навчання та розвиток дітей, ремонт житла, виробництво військового одягу та обладнання, обслуговування та ремонт автомобілів, вирощування зернових, медична практика, ресторани, мобільне харчування тощо.

Видача мікрогранту, 24 січня 2024 року. Фото: Миколаївська ОДА

Також в Україні діє грантова програма "Власна справа", яка дає можливість громадянам віком від 18 до 65 років отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень для створення або розвитку власного бізнесу. Однією з обов'язкових умов для отримання грошей є створення 1-2 робочих місць, залежно від суми гранту.

Джерело

Новости Николаева