Казимиру — 46! У Миколаївському зоопарку бегемот відзначає день народження

У Миколаївському зоопарку 19-го січня своє 46-річчя відзначає бегемот Казимир. Побачити іменинника можна у зимовому приміщенні відділу "Слони.Бегемоти".

Про це повідомила пресслужба Миколаївського зоопарку.

"Сьогодні, 19 січня свій день народження святкує наш бегемот (Hippopоtamus amphíbiuСсавець із сімейства бегемотових, єдиний сучасний вид роду Hippopotamus.) на ім'я Казимир. Йому виповнюється 46 років. Він носить титул тварини-довгожителя Миколаївського зоопарку", — зазначають у зоопарку.

Казимиру — 46!. Фото: Миколаївський зоопарк

Казимир є улюбленцем багатьох відвідувачів, до якого спеціально приходять в гості.

Пам'ятний день в історії зоопарку28 листопада — це пам'ятний день в історії Миколаївського зоопарку. Саме в цей день 45 років тому в колекції зоопарку вперше з'явився бегемот.

У 1978 році з Харківського зоопарку в одинадцятимісячному віці до Миколаївського зоопарку прибув Казимир.

"Він був маленьким, товстеньким "поросятком" з рожевими п'яточками. Спочатку, коли Казимир приїхав до нашого зоопарку, він був дуже наляканий. Але з часом, завдяки увазі та любові працівників зоопарку, почав пристосовуватися до умов проживання, реагувати на команди людей, які за ним доглядали", — пише зоопарк.

Маленький бегемот Казимир. Фото: Миколаївський зоопарк

Найулюбленішою їжею маленького Казимира була манна каша та яблука. Кашу йому наливали в "мисочку" розміром з тазик.

Співробітник зоопарку та бегемот. Фото: Миколаївський зоопарк

Бегемот Казимир з дитинства звик до ласкавого та дбайливого ставлення співробітників, тому він слухняний та контактний. Навіть за командою він вміє широко розкривати рота і йому легко можна дати ліки при необхідності.

"Ми запрошуємо усіх охочих на прогулянку до нашого зоопарку, щоб привітати з днем народження нашого іменинника і послухати цікаву лекцію, яка відбудеться 20 січня о 14:00 в зимовому приміщенні "Слони.Бегемоти", — йдеться в повідомленні зоопарку.

Джерело

Новости Николаева