Блокаду знято: відновлено рух вантажівок у пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ

Блокаду знято: відновлено рух вантажівок у пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ

Польські перевізники припинили акцію протесту на кордоні, рух вантажівок через пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ відновлено.

Через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» відновлено рух вантажівок — акція протесту польських перевізник завершилась, передає УНН із посиланням на ДПСУ.

За інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща о 20:00 польські перевізники завершили акцію протесту на кордоні. Рух вантажівок через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» відновлено.

«Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі», — повідомили прикордонники.

Слідом за «Краківцем»: польські перевізники розблокували кордон на «Раві-Руській»16 січень 2024, 15:39 • 24310 переглядiв

Нагадаємо

Польські перевізники, які з листопада заблокували деякі пункти пропуску на польсько-українському кордоні, досягли угоди з урядом щодо «певних умов» та повідомили, що призупиняють свій протест.

Польські протестувальники заявляють, що у разі невиконання владою їх умов до 1 березня вони повернуться до блокади польсько-українського кордону.

Джерело

Новости Николаева