ЗСУ оновили рекомендації журналістам щодо роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій

ЗСУ оновили рекомендації журналістам щодо роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій

Збройні сили України оновили рекомендації для журналістів щодо роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій в умовах воєнного стану.

Управлінням зв’язків з громадськістю Збройних Сил України підготувало оновлені рекомендації журналістам щодо організації роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій в умовах воєнного стану. Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ, пише УНН.

Деталі

Зокрема рекомендації містять відповіді та роз’яснення щодо наступних питань:

  • порядок отримання прескарти Збройних Сил України та як правильно подати документи;
  • правила роботи на об’єктах Сил оборони України;
  • що заборонено розголошувати;
  • правила фото-та відеозйомки у воєнний час, поради щодо особистої безпеки;
  • приклади типових запитів щодо здійснення професійної діяльності.

Зазначається, що відповіді на ці запитання та багато іншої корисної інформації можна знайти у рекомендаціях журналістам щодо організації роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій в умовах воєнного стану за посиланням.

Також у Рекомендаціях є контакти представників служб зв’язків з громадськістю Збройних Сил України та військових адміністрації.

Рекомендації розроблені відповідно до вимог чинного українського та міжнародного законодавства та з урахування накопиченого досвіду під час відсічі збройної агресії російської федерації

«Пройшли всі стежки війни»: Сирський подякував військовим журналістам за мужність і жертовність16 лютого 2024, 12:32 • 16214 переглядiв

Джерело

Новости Николаева