Зеленський заявив про нові заміни в Силах оборони України

Зеленський заявив про нові заміни в Силах оборони України

Зеленський оголосив про нові призначення на керівні посади в українській армії. Та зазначив, що вже підписав відповідні укази.

В Силах оборони України знову заміни. Президент Володимир Зеленський заявив, що вже підписав укази про нові призначення військових. Про це пише УНН із посиланням на вечірнє відеозвернення глави держави.

Підписав сьогодні й кілька указів про нові заміни в Силах оборони України. Більше бойового досвіду цієї війни, більше сучасних підходів.  Дякую всім, хто б’ється та працює заради нашої держави й людей! Дякую всім, хто допомагає нам!

– заявив український Президент.

Деталі

Зайву про призначення Зеленський зробив у самому кінці свого відеозвернення.

Зазначимо, що на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України указів станом на 23:28 не було.

Додатково

Також Президент України Володимир Зеленський повідомив, що відбув на Мюнхенську конференцію з безпеки, де зустрінеться з партнерами та підпише нові угоди для зміцнення архітектури безпеки України.

У своєму вечірньому відеозверненні до українців глава держави також відреагував на інцидент із розсипаним українським зерном у прикордонній зоні з Польщею. Він пояснив чому такі інциденти є небезпечними, та розповів як на них слід реагувати українцям і полякам.

Джерело

Новости Николаева