Зеленський та премʼєр Канади обговорили надання Україні нових систем ППО

Зеленський та премʼєр Канади обговорили надання Україні нових систем ППО

Канада та Україна обговорили надання нових систем протиповітряної оборони та бронетехніки в рамках довгострокової військової допомоги.

Президент Володимир Зеленський  та премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо обговорили надання нових систем ППО, виробництво й передачу в межах багаторічної програми допомоги Україні бронетехніки. Про це УНН повідомляє з посиланням на Офіс президента.

Деталі

Під час зустрічі Володимир Зеленський і Джастін Трюдо обговорили надання нових систем ППО, виробництво й передачу в межах багаторічної програми допомоги Україні бронетехніки, необхідної для захисту українських воїнів та їх медичної евакуації.

Президент подякував за внесок Канади в забезпечення українських Сил оборони дронами, бронетехнікою, боєприпасами, за допомогу в розбудові інфраструктури для F-16

— йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Зеленський і Трюдо також обговорили підготовку до липневого саміту НАТО у Вашингтоні, двосторонні проєкти у сфері енергетики, зокрема ядерної, а також участь Канади й канадського бізнесу в повоєнній відбудові України.

Було відзначено особливу роль Канади у створенні та координації Міжнародної коаліції країн за повернення українських дітей, незаконно вивезених агресором.

Президент відзначив важливість сьогоднішнього рішення Канади виділити фінансування для добудови Музею Голодомору-геноциду в Україні та подякував канадському уряду й українській громаді за підтримку.

Україна та Канада підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки24 лютого 2024, 14:59 • 64053 перегляди

Джерело

Новости Николаева