Зеленський разом з фон дер Ляєн, Трюдо, де Кроо, Мелоні та вшанували пам’ять полеглих захисників

Зеленський разом з фон дер Ляєн, Трюдо, де Кроо, Мелоні та вшанували пам'ять полеглих захисників

Президент Зеленський та лідери Канади, Італії, Бельгії та Європейської Комісії вшанували загиблих українських захисників, які віддали своє життя, борючись за свободу та суверенітет України в умовах московського вторгнення, покладанням квітів на Михайлівській площі в Києві.

Президент Володимир Зеленський в Києві на Михайлівській площі разом з партнерами вшанували українських військових, які боролися заради України і свободи та віддали своє життя, щоб Україна — могла жити, передає УНН.

Деталі

Михайлівська площа. Стіна пам’яті. Разом з партнерами вшанували наших найхоробріших людей, які боролися заради України і свободи та віддали своє життя, щоб Україна – могла жити. Вічна слава і вдячність нашим героям!

— написав Зеленський.

Так, разом із Зеленським вшанували пам’ять полеглих захисників в російсько-українській війні на Михайлівській площі поклавши квіти біля стіни пам’яті прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні, прем’єр-міністр Бельгії Александер де Кроо, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Доповнення

Перед цим президент України Володимир Зеленський у другу річницю вторгнення росії в України зустрівся в Гостомелі з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн та прем’єр-міністрами Італії — Джорджію Мелоні та Бельгії — Олександром Де Кроо.

Зокрема, в Гостомелі Трюдо заявив, що боротьба України – це й боротьба Канади, адже Київ бореться не лише за свій суверенітет, а й демократію Європи, та зокрема, Канади.

Джерело

Новости Николаева