Зеленський про блокування Польщею української агропродукції: якщо рішення не буде знайдене – Україна захищатиме свій бізнес

Зеленський про блокування Польщею української агропродукції: якщо рішення не буде знайдене – Україна захищатиме свій бізнес

Президент Зеленський наголосив, що він сподівається, що питання блокування Польщею українського експорту буде вирішено, і що Україна захищатиме свій бізнес.

Президент Володимир Зеленський під час пресконференції наголосив, що дуже сподівається на вирішення питання з блокуванням українського експорту Польщею. Він додав, що союз з Польщею для України важливий, однак, якщо ситуація не вирішиться – Україна захищатиме свій бізнес, передає кореспондент УНН.

Зеленський наголосив, що заборона на імпорт української агропродукції до Польщі політично мотивована і використовується польськими політиками для тиску на європейські інституції. Але, він також висловив сподівання, що український та польський прем’єри знайдуть шлях для вирішення проблеми.

«Використовувати Україну як тиск на європейські інститути — це просто несправедливо. Я думаю, що прем’єри знайдуть кроки у відповідь. Для нас важливо зберегти союз з Польщею. Якщо кроки не знайдуться, ми захищатимемо нас бізнес», — заявив глава держави.

Шмигаль про ситуацію на українсько-польському кордоні: ми озвучили партнерам план і готові йти на компроміси25 лютого 2024, 12:50 • 27775 переглядiв

Він додав, що у нього робочі відносини з прем’єром Польщі Дональдом Туском, і що у нього була низка зустрічей — з польським президентом Анджеєм Дудою, і з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Водночас Зеленський зауважив, що взагалі не хотів би аби між польським і українським суспільствами був кордон.

«Я хотів би сказати, що ми вдячні польському суспільству, яке з самого початку — з українцями, і це факт. І дуже не хотілося б, щоб політики так робили… щоб зараз цей кордон, який є між нами, щоб він був між нашими суспільствами», — зауважив Зеленський.

Новий масштабний акт вандалізму: у Польщі висипали українське зерно із 8 напіввагонів, Кубраков відреагував25 лютого 2024, 14:23 • 21512 переглядiв

Джерело

Новости Николаева