Зеленський: Ключова мета 2023 року — перевершити ворога за якістю роботи безпілотників

Зеленський: Ключова мета 2023 року — перевершити ворога за якістю роботи безпілотників

Зеленський заявив, що ключовим завданням на 2023 рік для України є збереження переваги над Росією в операціях з використанням безпілотників. За його словами, Україна повинна розробляти кращі безпілотники, щоб рятувати життя солдатів і випереджати російські війська.

Випереджати ворога у якості роботи з дронами – це одне з головних завдань року. Про це заявив президент України у вечірньому зверненні, передає УНН.

Окрема розмова – щодо дронів: питання виробництва, питання постачання, забезпеченості підрозділів. Зрозуміло, що це одне з головних завдань року – випереджати ворога в якості роботи з дронами. 

— сказав Зеленський.

Деталі

Він наголосив, що чим успішніші українські дрони, від FPV до стратегічних, тим більше життів наших воїнів вдасться зберегти.

Додатково

Про скандальні повідомлення, що активно ширяться у ЗМІ, про ніби-то зняття з посад Валерія Залужного та Рустема Умєрова, Президент нічого не сказав. Зеленський ані підтвердив, ані спростував повідомлення, що сколихнули громадськість.

Нагадаємо

Українські військові випробовують нові наземні безпілотники, серед яких безпілотник, що встановлює міни, бойовий безпілотник з кулеметом, а також безпілотники-камікадзе, які можуть долати великі відстані для атак на цілі. 

Джерело

Новости Николаева