Зеленський анонсував заснування Всеукраїнської економічної платформи

Зеленський анонсував заснування Всеукраїнської економічної платформи

Президент України Володимир Зеленський анонсував нову Всеукраїнську економічну платформу для полегшення комунікації з підприємцями.

Президент України Володимир Зеленський анонсував запуск нового механізму комунікації з підприємцями – Всеукраїнської економічної платформи, яка дозволить створити нову історію відносин, зокрема, між правоохоронцями та підприємцями, передає УНН.

Власне сьогодні ми даємо старт заснування нового механізму комунікації з підприємцями і не лише з тими, хто найбільш помітний. Засновуємо Всеукраїнську економічну платформу, на якій буде представлений і малий бізнес, і середній, і великий, і різні регіони нашої держави. І інвестори, і релоковані підприємства 

— сказав Зеленський.

Зеленський зазначив, що уряд разом з Офісом, обласними державними адміністраціями, експертами має організувати роботу платформи.

«Головне завдання – щоб це був інструмент дієвої комунікації. Щоб спілкування завжди підтримувалось операційними рішеннями – тим, що державні інституції роблять або змінюють, і тим, що створить нову, нормальну історію відносин, зокрема, між правоохоронцями та підприємцями», — додав президент.

Також глава держави підписав укази, які дадуть змогу створити комунікаційний механізм – Раду з питань підприємництва, що надасть більшої впевненості для бізнесу й більшої легальної, «білої» економіки для України.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський анонсував заходи для обмеження тиску на «білий», легальний бізнес — є рішення РНБО, уряд представить зімни до закону про Бюро економічної безпеки та деяких інших документів, а крім того — буде сформовано Раду з підтримки підприємництва.

Джерело

Новости Николаева