З початку війни СБУ виявила виявила 7 типів ворожих “жучків” у представників Сил оборони — Малюк

З початку війни СБУ виявила виявила 7 типів ворожих “жучків” у представників Сил оборони — Малюк

Служба безпеки України виявила 7 типів програм дистанційного шпигунства, які ворог встановив у телефонах військовослужбовців Збройних Сил України для отримання інформації.

Службі безпеки України вдалося виявити 7 типів ворожих «жучків», які ворог дистанційно поміщає в телефони наших представників Сил оборони, а потім отримує інформацію. Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Малюк під час форуму «Україна. Рік 2024», передає УНН.

«Ворог крім агентурного проникнення, займається технічним проникненням. І по суті сьогодні працюють мобільні групи в Силах оборони, які виявляють дані проникнення. вам скажу відверто, з початку війни у нас було виявлено 7 типів ворожих ШПЗ. ШПЗ – це шифрована програмна закладка. Тобто, це той жук, який ворог дистанційно поміщає в телефони наших представників Сил оборони, а потім отримує інформацію», — сказав Малюк.

Він додав, що це все виявляється, локалізується, а потім проводяться кібернаступальні заходи по відношенню до ворога.

Нагадаємо

Минулого року Службі безпеки України вдалося виявити та затримати 47 агентурних мереж, які працювали на ворога. З початку війни затримано понад 2 тис. державних зрадників.

Джерело

Новости Николаева