З березня Україна зможе експортувати до ЄС ще більше електроенергії

З березня Україна зможе експортувати до ЄС ще більше електроенергії

З 1 березня Україна збільшить експорт електроенергії до Європи на 150 МВт, починаючи з наступного тижня.

З наступного тижня Україна збільшить можливості експорту електроенергії до Європи. Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко на своїй Facebook-сторінці, пише УНН.

Деталі

+ 150 МВт пропускної спроможності для експорту електроенергії з України до Європи! З 1 березня можливості експорту для нас зростуть до 550 МВт на годину. Рішення ENTSO-E не забарилося. Дякую партнерам за цю оперативність та постійний ефективний діалог

— заявив Галущенко. 

За його словами, розширення експорту — це можливість залучення додаткових коштів для відновлення енергосектору України. Окрім того, це посилення енергетичної стійкості та стабільності усієї Європи. 

Довідково

ENTSO-E – європейська мережа операторів системи передачі електроенергії, є асоціацією співпраці європейських операторів системи передачі. 39 членів, що представляють 35 країн, несуть відповідальність за безпечну та скоординовану роботу європейської електроенергетичної системи, найбільшої взаємопов’язаної електричної мережі у світі.

Нагадаємо

Міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив поглиблення співпраці в енергетичному секторі з колегами з Великобританії, Франції та Литви на міністерській зустрічі в Парижі з нагоди 50-річчя Міжнародного енергетичного агентства.

Галущенко повідомив, коли Україна планує почати будівництво великих блоків для АЕС21 січня 2024, 16:42 • 29180 переглядiв

Джерело

Новости Николаева