Уряд призначив Павлущика новим головою НАЗК

Уряд призначив Павлущика новим головою НАЗК

Кабінет Міністрів України призначив Віктора Павлущика головою Національного агентства з питань запобігання корупції та затвердив кількох заступників голів обласних державних адміністрацій, тимчасово призначивши Андрія Даника головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій та звільнивши Олександра Кохана з посади голови Сарненської районної державної адміністрації.

Кабінет міністрів України за підсумками конкурсу призначив Віктора Павлущика головою Національного агентства з питань запобігання корупції та затвердив кількох заступників голів обласних державних адміністрацій, повідомив у вівторок представник уряду у парламенті Тарас Мельничук, пише УНН.

Кабінетом міністрів України призначено за поданням конкурсної комісії з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції Павлущика Віктора Володимировича головою Національного агентства з питань запобігання корупції.

— написав Мельничук у Telegram.

З його слів, також погоджено призначення:

— Олександра Харлова першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації;

— ⁠Олександра Кохана заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації. При цьому погоджено звільнення Кохана з посади голови Сарненської РДА;

— Олександра Терещенка заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

«Тимчасово покладено виконання обов’язків голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій на Даника Андрія Миколайовича», — також повідомив Мельничук.

В Україні обрали нового голову НАЗК25 лютого 2024, 19:10 • 33217 переглядiв

Джерело

Новости Николаева