Угорщина не буде поставляти зброю Україні — Сіярто

Угорщина не буде поставляти зброю Україні — Сіярто

Угорщина не постачатиме зброю Україні, але продовжить надавати гуманітарну допомогу, заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто. Він підтвердив позицію Угорщини не постачати зброю Україні ні зараз, ні в майбутньому.

Угорщина і надалі не буде поставляти зброю Україні, але продовжить надавати гуманітарну допомогу. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час спільної пресконференції з керівником ОП Андрієм Єрмаком та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, пише УНН.

Деталі

Ви знаєте угорську точку зору. Я вимушений вам сказати, що у майбутньому ми не будемо поставляти зброю, як і не поставляли до цього часу. Одночасно, жодного разу не відмовили у допомозі кожному громадянину України, який потрапив у біду. Угорщина готова, як і до цього часу. Тобто гуманітарний напрямок ми продовжуємо

— сказав Сіярто.

Він також зазначив, що на сьогоднішній зустрічі не обговорювалось питання гарантій безпеки для України.

Нагадаємо

Угорщина просить Україну відновити права угорської меншини Закарпаття, які були обмежені у 2015 році, включаючи статус угорських національних шкіл, можливість складати іспити угорською мовою, а також вільне використання угорської мови у вищій освіті та культурі. 

Джерело

Новости Николаева