У Повітряних силах розповіли, які ракети будуть на винищувачах F-16

У Повітряних силах розповіли, які ракети будуть на винищувачах F-16

Речник ПС ЗС України заявив, що винищувачі F-16 будуть оснащені бомбами і ракетами, які зараз використовуються на літаках МіГ-29 і Су-27, але зможуть використовувати їх більш ефективно, ніж винищувачі радянських часів.

На літаки F-16 будуть встановлюватися бомби та ракети, які використовуються на Міг-29 та Су-27, але вони будуть застосовуватись значно ефективніше, ніж це робиться сьогодні. Про це сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передає УНН.

Питання в тому, які будуть засоби нам надаватися партнерами. Сьогодні ми використовуємо на літаках Міг-29 та Су-27 протирадіолокаційні ракети Harm, бомби GBU-62 JDAM. Це те, що теж буде висіти на F-16. Тільки ті бомби та ракети будуть застосовуватись значно ефективніше, ніж це робиться сьогодні з радянських винищувачів

— сказав Ігнат.

Речник ПС ЗСУ додав, що «не вистачає ще ракети якої?.. класу «повітря-повітря», AIM-120 Аmraam».

«Які будуть модифікації, теж буде проговорюватись з партнерами, ці ракети можуть завдавати ударів по повітряних цілях», — зазначив Ігнат.

Нагадаємо

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що коли Україна отримає від союзників винищувачі F-16, то матиме право завдавати ударів по військовим цілях росії за межами нашої держави.

Зеленський провів Ставку: була закрита доповідь щодо F-16 для України22 лютого 2024, 11:47 • 21535 переглядiв

Джерело

Новости Николаева