У Миколаєві волонтери безкоштовно вакцинують домашніх улюбленців

Миколаївська волонтерка у співпраці з нідерландською колегою безкоштовно вакцинують домашніх тварин від сказу та інших хвороб. Протягом дня 27 січня вакцинували 83 тварини.

Про це кореспондентам Суспільного повідомила організаторка акції Ольга.

"Ми проводимо таку акцію і це вже не перша, а четверта наша така акція, завдяки от іноземним волонтерам. Анджела з Нідерландів волонтер, вона привозить до України вакцини для тварин", — говорить Ольга.

Волонтерка із Нідерландів Анджела привезла вакцини та чіпи аби зробити щеплення тварина. Жінка проживає у Херсоні, але допомагає тваринам по всій Україні.

"Я займаюся ветеринарною діяльністю в Україні. Допомагаю зі стабілізацією, евакуацією тварин і вакциную мікрочипами. Я завжди волонтерила по всьому світу", — каже Анджела.

Анджела — волонтерка з Нідерландів. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

За словами організаторки акції, з іноземною волонтеркою познайомилися коли допомагали притулку.

"Тоді почалася наша якась співпраця. Ми домовилися, і це почалося з літа. Це ми перший раз таке робили. Ми за один день поставили вакцину ста тваринкам", — розповідає Ольга.

Організаторка акції Ольга. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Жителька Миколаєва Катерина прийшла до волонтерів аби вакцинувати кота своєї доньки. Тваринку звати Кузя, про безкоштовну вакцинацію дізналася із соцмереж.

"Мені чоловік подзвонив і скинув смску, я її прочитала, зв’язалася з виконавцями. Оля представилась і все пояснила та запросила. Таким чином, ми привели котика", — говорить Катерина.

Волонтерка ставить коту мікрочип. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Зі слів доньки Катерини, вона дуже любить свого улюбленця. Дівчинка каже, кіт сам знайшов своїх власників.

"Він прибився до нас в селі. Він чудовий кіт, ми його любимо і завжди прийдемо на допомогу, якщо йому потрібна буде допомога. Ми думаємо, що у нього мисливська порода. Він багато разів ловив мишей та птахів, інколи навіть з’їдав", — розповідає Дарина.

Джерело

Новости Николаева