У Київській області відкрито «Класи безпеки» для школярів

У Київській області відкрито "Класи безпеки" для школярів

У Київській області відкрилися класи для навчання школярів заходам безпеки та правилам поведінки в екстремальних ситуаціях.

У Київській області відкрили «Клас безпеки», де школярі можуть отримати знання про заходи безпеки та правила поведінки в екстремальних ситуаціях.

Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, передає УНН.

Деталі

У Київській області відкрили «Класи безпеки», які призначені для навчання школярів важливим аспектам безпеки та правилам поведінки в екстремальних ситуаціях.

Три таких класи тепер доступні у місті Узин, зокрема в ліцеї «Обдарованість».

Оснащений інтерактивним обладнанням, відповідними дидактичним матеріалами та поліграфією, кабінет включає кілька тематичних локацій, де учні можуть навчатися практичним аспектам безпеки.

Під час відкриття класів, педагоги разом з рятувальниками та поліцейським провели перший урок, приділяючи увагу важливості поведінки в умовах воєнного стану.

Додамо

Такі класи створюють можливість для кращого вивчення відповідної поведінки в умовах екстремальних ситуацій та розширення знань про роботу рятувальників, правоохоронців, медиків та воїнів Збройних Сил України.

ДСНС готові впровадити незалежний аудит пожежної та промислової безпеки для покращення бізнес-клімату16 лютого 2024, 18:21 • 113406 переглядiв

Джерело

Новости Николаева