У Києві станції на «синій гілці» підземки жодного дня не було зачинено як укриття — метро

У Києві станції на "синій гілці" підземки жодного дня не було зачинено як укриття — метро

Керівник Київського метрополітену Віктор Брагінський спростовує чутки про те, що станції синьої лінії, де йде ремонт, недоступні як укриття. Він радить жителям міста довіряти лише офіційним джерелам інформації.

У Києві жодного дня станції метро «синьої лінії», де на ремонті шість станцій, не були зачинені для людей, які приходять сюди як в укриття. Про це сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський, заяву якого наводять у КМДА, пише УНН.

Політичні маніпуляції навколо закриття шести станцій метрополітену «синьої» лінії – це абсолютна цинічна диверсія. Жодного дня станції метро не були зачинені для людей, які приходять сюди як в укриття, рятуючись від ворожих обстрілів

– сказав Брагінський.

Начальник столичного метрополітену, як вказано, додав, що публічні заяви деяких політиків про нібито закриття станцій ввели містян в оману. Через це люди думали, що не можуть скористатися ними як укриттями і не йшли туди під час повітряних тривог.

«Звертаюся до киян: отримуйте інформацію з офіційних ресурсів міської влади, а не з анонімних Telegram-каналів та інших сумнівних джерел», – зазначив Брагінський.

Нагадаємо

На початку грудня сталася розгерметизація та затоплення тонелю метрополітену. Тому 6 станцій «синьої гілки» метро були зачинені щонайменше на 6 місяців.

Згодом між станціями «Теремки» та «Деміївська» у Києві запрацював «човниковий рух» поїздів.

Джерело

Новости Николаева