У Києві на Оболоні шукають диверсантів: встановили мобільні блокпости

У Києві на Оболоні шукають диверсантів: встановили мобільні блокпости

Для виявлення російських диверсійно-розвідувальних груп в Оболонському районі Києва були встановлені мобільні блокпости в рамках оперативно-розшукових заходів.

В рамках пошукових заходів щодо виявлення російських груп диверсійно розвідувальних груп в Оболонському районі Києва створили декілька мобільних блокпостів. Про це повідомляє Оболонський районний РТЦК та СП, передає УНН.

Деталі 

В Оболонському районі міста Києва проводяться пошукові заходи за участю представників Сектору оборони №1 міста Києва, Оболонського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, 129 батальйону територіальної оборони та представників Оболонського управління поліції, Головного Управління Національної поліції у м.Києві, щодо виявлення диверсійно розвідувальних груп ворога

— йдеться у дописі. 

Повістки на блокпостах у Києві: ТЦК не виконують безпекових функцій, але діють в дозволений законодавством спосіб27 грудень 2023, 10:32 • 45854 перегляди

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський заявив, що неправильно, коли представники ТЦК ходять по вулицях та шукають хлопців. 

Глава держави зауважив. що попросив військових та депутатів зробити так, щоб у новому законопроєкті про мобілізацію «не було шансів ходити по вулицях».

Джерело

Новости Николаева