Ворог користується затримками в допомозі Україні: Зеленський заявив про надзвичайно важку ситуацію на кількох частинах фронту

Ворог користується затримками в допомозі Україні: Зеленський заявив про надзвичайно важку ситуацію на кількох частинах фронту

Зеленський заявив, що ситуація на окремих ділянках фронту вкрай складна, оскільки російські війська зосередили максимальні резерви і користуються затримками з наданням допомоги Україні артилерією, засобами протиповітряної оборони та далекобійним озброєнням.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зараз надзвичайно важка ситуація на кількох частинах фронту, окупанти користуються затримками в допомозі Україні, передає УНН.

«Зараз надзвичайно важка ситуація на кількох частинах фронту – саме там, де російські війська зосередили максимум резервів. Вони користуються затримками в допомозі Україні. І це дуже відчутні речі. Дефіцит артилерії. Потреба у фронтовій ППО та в більшій далекобійності нашої зброї. Ми працюємо максимально з партнерами, щоб відновити й подовжити підтримку», — повідомив Зеленський під час відеозвернення.

Генштаб: Сили оборони відбили понад 70 атак росіян, знищили два ворожі літаки і чотири БК окупантів19 лютого 2024, 17:43 • 20871 перегляд

Він також подякував всім українцям і українкам, усім нашим компаніям та партнерам, які вже налагодили виробництво зброї, виробництво снарядів, дронів та РЕБ – нове виробництво, яке збільшує оберти.

«Звичайно, ми поки не можемо забезпечити всі потреби лише завдяки власним можливостям, але кожен місяць додає Україні своєї сили, своїх можливостей. Я дякую всім, хто працює заради цього», — додав Зеленський.

Джерело

Новости Николаева