Вони змінили хід історії нашої держави: у Миколаєві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У Миколаєві 20 лютого вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Люди зібралися біля меморіалу, аби покласти квіти та запалити лампадки на честь загиблих учасників Революції гідності.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла начальниця управління культури національностей та релігій Миколаївської обласної військової адміністрації Олена Буберенко.

Зі слів посадовиці, на офіційний захід містян не запрошували, але усі охочі можуть вшанувати пам’ять Героїв протягом дня. Під час Революції гідності загинули 107 людей.

"Я вважаю, що сумні дати, які відбувалися саме в лютому на Майдані у 2014 році, ці жертви не були дарма. Вони змінили хід історії нашої держави. Ми всі сподіваємось, що наш ворог буде все ж таки знищений, і Україна обов’язково переможе", — говорить Олена Буберенко.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, Миколаїв, 20 лютого 2024 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Вона зазначила, крім Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого 2024 року згадують про десяту річницю початку російсько-української війни.

Українські воїни тримають квіти, Миколаїв, 20 лютого 2024 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Вшанувати пам'ять загиблих долучилася містянка Ірина.

Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв Важливо пам’ятати про людей, які віддали життя за краще майбутнє для України. Ірина

"Вони таку почали активну боротьбу саме за свободу України, за її рух до демократичного суспільства. Вони поклали життя, і власне ця боротьба продовжується зараз. Це дійсно героїчні люди", — говорить панянка.

Люди блія меморіалу Героям Небесної Сотні у Миколаєві, 20 лютого 2024 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Військовослужбовець Микола, який також прийшов вшанувати пам'ять Героїв, каже, це ті люди, які розпочали великий старт проти Росії.

"Проти великого агресора і завдяки їм, завдяки тому заряду, ми почали боротися. Треба просто вшановувати, пам’ятати, не забувати такі моменти", — розповідає чоловік.

Джерело

Новости Николаева