Виловили на понад 613 тисяч гривень: у Миколаївській області затримали рибалок

В Ольшанській громаді Миколаївщини, під час рейду на Південному Бузі, викрили чоловіків на незаконному вилові риби та раків. Правоохоронці вилучили 95 сріблястих карасів та 139 річкових раків.

Про це 20 січня 2024 року повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Рейд правоохоронців відбувався в Ольшанській громаді регіону разом з рибоохоронним патрулем. У рибалок вилучили браконьєрські пастки та улов.

"Рибу та раки правоохоронці здали на відповідальне зберігання рибоохоронному господарству. За підрахунками інспекторів якого, сума завданих збитків рибному господарству становить 613 тисяч 343 гривні", — розповіли у поліції.

Виловлені раки, Миколаївщина, 19 січня 2024 року. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

Відносно чоловіків склали адміністративні протоколи та розпочали кримінальне провадження за "Незаконне зайняття рибним промислом". Санкція статтіЧастина перша статті 249 Кримінального кодексу України передбачає штраф або ув'язнення до трьох років.

Що відомо про заборону вилову біоресурсів

  • З 1 грудня 2023 року по 30 червня 2024 року діє заборона на вилов річкових раків у Миколаївській області. За це передбачене покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.

Джерело

Новости Николаева