Вік живи — вік учись: історія «вічного студента» з Миколаївщини, який потрапив у Книгу рекордів України

У 24 роки житель Первомайська Євгеній Нотевський здобув п'ять вищих освіт. Цим чоловік встановив рекорд України. Окрім цього, за п'ять років Євгеній закінчив понад 300 додаткових курсів.

Про жагу до навчання та свою мотивацію Євгеній розповів кореспондентам Суспільного.

На здобуття п'яти вищих освіт Євгеній Нотевський витратив 6 років. Чотири з п’яти дипломів — з відзнакою.

"Перша вища освіта бакалаврська — "Економіка". Я вступив на бюджет на денну форму навчання. Одразу після першого курсу першої освіти я зрозумів, що для того, аби розуміти, як всі процеси в державі втілюються в життя та реалізовуються, як взагалі працює державний механізм, потрібно знати закони, тому я одразу паралельно вступив на наступний рік, на перший рік навчання на заочну форму спеціальності "Право". Тоді я тягнув дві освіти поступово", — пригадує Євгеній.

Євгеній з дипломом. Фото з особистого архіву Євгенія Нотевського

Чоловік успішно закінчив військову кафедру.

"Потрібно знати якісь базові речі з військової науки, я також є молодшим лейтенантом запасу".Присяга. Фото з особистого архіву Євгенія Нотевського

"Після закінчення бакалавратів, я вступив на спеціальність "Менеджмент", а саме менеджмент-консалтинг, та освітню програму "Державне управління та місцеве самоврядування", — каже чоловік.

Серед факторів, які мотивували здобувати освіту, Євгеній Нотевський називає також хобі, які хотів розвивати з професійним підходом. Тому первомайчанин здобув освіту у сфері харчових технологій.

Фото з особистого архіву Євгенія Нотевського «Я з 2020 року дуже втягнувся в спорт, на сьогодні я є кандидатом у майстри спорту з паверліфтингу. Тоді я зрозумів, що 80% від спортивних результатів залежить від правильного харчування». Євгеній Нотевський

З 2017 до 2022 року Євгеній навчався і на додаткових курсах. Говорить, мав бажання розвиватися всебічно.

"Додатково освіта, проходження курсів за весь час до 2022 року в мене склали в цілому 1143 години. Це було близько 300 курсів додаткових. На курсах дуже різні люди трапляються, дуже різні експерти та спікери. Від кожного треба брати", — сказав Нотевський.

Нагороди Євгенія Нотевського. Фото з особистого архіву Євгенія Нотевського

"Моя ще одна складова життя — це наукові роботи. Біля 40 наукових праць в мене опубліковано. З кожним викладачем, від кожного я хотів почерпнути саме його фахову оцінку, якій він присвятив свою наукову діяльність".

Табличка, що засвідчує рекорд України. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

18 вересня 2023 року став рекордсменом як наймолодший українець, який отримав найбільшу кількість дипломів про вищу освіту. Нині Євгеній продовжує навчатися.

"За майже шість років, мені вдалося здобути п'ять вищих освіт в 24 роки. І на сьогодні я є аспірантом денної форми навчання бюджетної форми другого курсу за спеціальністю "Менеджмент" Київського економічного університету ім. Вадима Гетьмана", — розповів аспірант.

Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв «Це не шоста освіта, це продовження освітнього шляху, я не знаю зупиниться він чи не зупиниться». Євгеній Нотевський

Отриманні знання допомагають у волонтерській діяльності, говорить Євгеній. Чоловік є засновником та керівником волонтерського штабу "Молодь — майбутнє нації", яка для допомоги військовим та переселенцям залучає іноземних донорів.

Джерело

Новости Николаева