Вихідні з користю. У Миколаєві для дітей організували дводенний табір

У миколаївському просторі для жінок та дівчат "Затишно space" 20 та 21 січня працює безкоштовний дитячий денний табір. Організували його представники благодійного фонду "Схід-SOS".

Про роботу табору для дітей кореспондентам Суспільного повідомила менеджерка простору "Затишно space" Юлія.

У таборі для дітей організовують заняття з арттерапії та рефлексії. Крім цього, діти грають у настільні ігри та виконують творчі завдання.

За словами менеджерки простору "Затишно space" Юлії, проєкт реалізує благодійний фонд "Схід-SOS" ще у декількох містах України.

Немає обмеження це переселенці чи жителі Миколаївщини, є єдине обмеження — вікова категорія 12-15 років, саме в Миколаєві.

Менеджерка простору «Затишно space» Юлія. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

За словами Юлії, табір організовуватимуть також в кінці лютого. Форму на реєстрацію можна знайти в Телеграм-каналі простору, що називається "Затишно space Миколаїв".

"Там виставляють кожного тижня анонси наших заходів, які відбуваються постійно, і завжди можна долучитися, зареєструватися та відвідати наш простір", — говорить менеджерка.

До табору, за підрахунками Юлії, долучилися двадцять дітей, половина з них — внутрішньо переміщені особи.

Діти, які відвідують дводенний табір. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Серед дітей-переселенців у таборі опинилася 12-річна Ольга родом з Херсонщини. Дівчинка каже, у Миколаєві вже декілька місяців, але нових друзів ще не знайшла.

"Мене записала мама, сказала, щоб я познайомилася може з кимось, та і я не проти була, тому що скучно вдома, бо уроків немає. Мені подобається дуже в цьому таборі, вже познайомилася з деякими та знайшла спільні інтереси. В принципі мені нормально тут", — говорить Ольга.

Тимчасово переміщена 12-річна Ольга. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Зі слів педагогині табору Ірини, для дітей заплановані активності. Головна мета — навчити дітей спілкуватися та соціалізуватися.

"Оскільки в нашому місті навчання, на жаль, відбувається онлайн вже другий рік і діти обмежені в спілкуванні, саме табір дасть нам змогу дітям допомогти відновити навички комунікації, соціалізації й розвинути їхні творчі здібності, допомогти розширити, можливо, їх якісь інтереси та допомогти, найголовніше, знайти нових друзів, бо у нашому таборі є дітки, як місцеві, так і тимчасово переміщені", — говорить Ірина.

Джерело

Новости Николаева