Від початку року збито вже 359 «шахедів» — Зеленський у вечірньому зверненні

Від початку року збито вже 359 "шахедів" — Зеленський у вечірньому зверненні

Згідно з вечірнім зверненням президента Зеленського, з початку року українські засоби протиповітряної оборони збили 359 безпілотників-камікадзе іранського виробництва, відомих як «шахіди».

Президент України Володимир Зеленський розповів, що від початку року й по цей час збито вже 359 «шахедів». Він подякував кожному воїну, які й зараз, і щодоби – на бойовому чергуванні, рятують інфраструктуру і людей. Про це Зеленський заявив під час вечірнього звернення, пише УНН.

Лише від минулого вечора й до ранку сьогодні вдалося знищити сорок «шахедів» – більшість із застосованих росією. Майже увесь цей результат – наших мобільних вогневих груп. У різних регіонах – Київщина, Житомирщина, Вінниччина, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, Черкаська області, наша Дніпровщина,

— йдеться у повідомленні.

Деталі

Зеленський подякував кожному воїну, які й зараз, і щодоби – на бойовому чергуванні, рятують нашу інфраструктуру, наших людей. Він зауважив, що з початку року й по цей час збито вже 359 «шахедів».

Влучність наших захисників неба, робота РЕБ, підтримка кожного з наших партнерів щодо повітряного щита – це буквально порятунок життів. Працюємо, щоб додати більше ефективності нашим мобільним вогневим групам та щоб ще більше регіонів України отримали захисні системи РЕБ. Це – один із ключових пріоритетів року,

— заявив президент.

Нагадаємо

Вночі 11 лютого силами ППО було знищено 40 ворожих ударних безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Джерело

Новости Николаева