Верховний представник ЄС Боррель анонсував візит до Києва

Верховний представник ЄС Боррель анонсував візит до Києва

Глава зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель оголосив про свій візит до Києва, але не надав жодних подробиць. Розмірковуючи про військову допомогу Україні з боку ЄС, Боррель вкотре закликав країни союзу робити у цьому відношенні все, що можливо.

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель анонсував візит в Україну, але деталей не привів, передає УНН із посиланням на ВВС.

«Я – на шляху до Києва», — сказав Боррель у журналістам у Варшаві.

У вівторок лідери країн Євросоюзу, зламавши опір угорського прем’єра Віктора Орбана, затвердили асигнування на економічну та фінансову допомогу Україні у розмірі 50 млрд євро протягом чотирьох наступних років.

ЄС виділить Україні щонайменше 21 мільярд євро військової допомоги у 2024 році — Боррель31 січень 2024, 22:45 • 118259 переглядiв

Розмірковуючи про військову допомогу Україні з боку ЄС, Боррель вкотре закликав країни союзу робити у цьому відношенні все, що можливо.

«Це не лише питання часу, це ще й питання кількості та якості наших постачань. І, звичайно, треба постачати більше і швидше, тому що Україна має здобути гору», — цитує Борреля агентство AFP.

Прийдешній візит Бореля до Києва буде вже четвертим під час війни.

Джерело

Новости Николаева