В Україні запрацювала міжвідомча команда Ukraine Deal Team — Камишін

В Україні запрацювала міжвідомча команда Ukraine Deal Team — Камишін

В Україні розпочала свою діяльність міжвідомча група Ukraine Deal Team, що вже активно веде три великих проекти спільно з американськими оборонними компаніями.

В Україні запрацювала міжвідомча команда Ukraine Deal Team, яка вже має в роботі три великі проекти з американськими оборонними компаніями. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін, передає УНН.

Деталі

Чергова зустріч зі Спеціальним представником США з питань відновлення України, Секретарем Пенні Пріцкер. Ukraine Deal Team, про яку домовилися у грудні на International Defence Industries Forum: US Edition, вже працює. У нас в роботі 3 великі проекти з американськими оборонними компаніями

— повідомив Камишін.

Він висловив вдячність Пріцкер за її безмежну енергію та підтримку.

Нагадаємо

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін запропонував країнам НАТО закупити мільйон безпілотників в українських виробників.

Мільйон дронів для України: Камишін запропонував країнам НАТО закупити безпілотники в українських виробників16 лютого 2024, 17:36 • 23929 переглядiв

Джерело

Новости Николаева