Той хто рятує життя. Лікар миколаївської 79-ї бригади розповів про свою діяльність

Віталій — лікар миколаївської 79-ї бригади розповів про свою діяльність. Чоловік має 12-річний лікарський стаж, втім, саме у війську врятував найбільше життів за усю свою професійну кар’єру.

Про це розповіли у пресслужбі 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Збройних сил України.

Витягати людей з того світу — моя робота. Звісно, що на війні роботи у мене значно побільшало.

Військовослужбовець Віталій у війську не так давно — з липня минулого року. Напочатку лютого 2024 року отримав високу відзнаку Міністра оборони України, яку вручив командир бригади.

Попри свій 12-річний лікарський стаж, саме у війську Віталій врятував найбільше життів за усю свою професійну кар’єру.

"У жовтні було особливо гаряче, коли противник почав активно штурмувати позиції мого підрозділу. Іноді нам доводилось до 20 поранених на добу приймати", — пригадує медик Таврійської бригади.

Вручення нагороди. Фото: 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

За словами начальника медичної служби бригади, сортування поранених з подальшою стабілізацією їх фізичного стану і відправлення на наступний етап евакуації входить у коло обов’язків Віталія.

Крім того, лікарю неодноразово доводилось працювати в умовах, коли його власному життю та здоров'ю загрожувала небезпека.

"Попри це він так само впевнено і холоднокровно виконував свої обов’язки", — йдеться в повідомлені.

Утім, до ризиків лікар-десантник ставиться спокійно. Чоловік каже, що найскладнішими вважає ті моменти, коли на стабікПерша точка, де поранені отримують медичну допомогу. одночасно привозять кількох важкопоранених.

"У нас хороша команда, що працює, як швейцарський годинник. Кожен чітко знає своє завдання і відповідно до цього діє. А по-іншому не можна, бо це життя наших хлопців", — говорить Віталій.

Джерело

Новости Николаева