Стресостійкість в умовах війни. Миколаївці відвідали психологічний тренінг

У Миколаєві 20 січня відбувся психологічний тренінг в інтерактивній формі. Людей вчили стресостійкості в умовах війни. Організували його представники центру готовності цивільних. Тривав тренінг чотири години.

Про ініціативу створення тренінгу кореспондентам Суспільного повідомила представниця центру готовності цивільних Ольга.

Ми збираємо донати для наших хлопців. Що дає можливість нам хоч щось придбати для них. По друге, оскільки в нас зараз в країні йде війна і ми навчаємо цивільне населення не тільки військовій підготовці, а надаємо і психологічну допомогу, тому що зараз всім важко.

За словами представниці центру готовності цивільних, сума донату вільна. Задонатити можна перед, під час або після заходу.

Представниця центру готовності цивільних Ольга. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Дев’ять учасників познайомилися з психологинею Тетяною Цукановою. Слухачі по черзі описували свої риси характеру.

"Обов’язково практичні поради. Є така практична порада, коли в літаку щось трапляється ми спочатку масочку надягаємо на себе, а потім вже на сусіда чи на дитину. Так і тут треба розуміти як допомогти собі й треба потім вже розуміти, як допомагати іншій людині", — говорить Тетяна

Психологинею Тетяна Цуканова. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Визначившись з поняттям стресу та варіантами його прояву група виконала першу рухому вправу. Її назвали "Тілігульський дощ".

Учасники тренінгу виконують вправу «Тілігульський дощ». Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

В кожного з присутніх своя мотивація відвідування подібних заходів. Павло на такому тренінгу вперше.

Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв «Допомагає і спілкуванню з людьми, які в принципі налаштовані на те, щоб розібратися що таке стрес і трошки розібратися в собі». ПавлоУчасник психологічного тренінгу.

Наступне завдання виписати способи боротьби зі стресом. Впоравшись, учасники по черзі озвучують те що написали. Серед присутніх Вероніка. Жінка також вперше на подібному заході.

"Зараз дуже важко в кожній родині. Навіть і не в тій де є військові. В мене в родині чоловік військовий. Тому нам все це загострено. І нам важко. Нам потрібна допомога", — говорить Вероніка.

Джерело

Новости Николаева