Справа не в зерні, а в політиці: Зеленський про ситуацію на кордоні з Польщею

Справа не в зерні, а в політиці: Зеленський про ситуацію на кордоні з Польщею

Президент Зеленський закликав до раціональних рішень між Україною та Польщею для врегулювання політичної ситуації на їхньому кордоні.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію на кордоні з Польщею і зауважив, що справа, найімовірніше, в політиці, а також наголосив потрібні сильні та раціональні рішення, передає УНН.

«… щодо ситуації, … ситуації, яка щодня демонструє ерозію солідарності. Те, що відбувається на нашому західному кордоні – кордоні з Польщею, – не можна сприймати як щось нормальне чи буденне. Потрібна проста й зрозуміла справедливість», — зазначив Зеленський під час вечірнього відеозвернення.

Президент України наголосив, що через польський кордон проходить лише 5% нашого агроекспорту.

«… насправді ситуація не в зерні, а, найімовірніше, в політиці. І під Купʼянськом, неподалік від кордону з росією, де не стихає ворожа артилерія, новини з кордону з Польщею мають просто знущальний вигляд. Потрібні спільні рішення, раціональні рішення, щоб вийти з цієї ситуації. Рішення наші з поляками передусім та всіх у Європі, кого турбує доля Європи», — резюмував Зеленський.

Українські перевізники готують протести поблизу трьох ПП у відповідь на польську блокаду19 лютого 2024, 14:57 • 21369 переглядiв

Доповнення

Державна митна служба України повідомляла, що через страйк місцевих фермерів у пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ» буде заблоковано рух вантажних автомобілів в обох напрямках. 

Міністерство закордонних справ України вважає неприйнятними антиукраїнські акції в Польщі та закликає владу Польщі дотримуватися конструктивного підходу вирішення питань, пов’язаних із транзитом українських зернових та торгівлею.

Джерело

Новости Николаева