Спецпризначенці ГУР тиждень тримали оборону останньої дороги з Авдіївки, забезпечуючи евакуаційний коридор

Спецпризначенці ГУР тиждень тримали оборону останньої дороги з Авдіївки, забезпечуючи евакуаційний коридор

Українські спецпризначенці протягом тижня забезпечували безпеку евакуаційного коридору з Авдіївки, захищаючи останню дорогу з міста від наступу російських військ.

Спецпризначенці Головного управління розвідки Міноборони протягом тижня забезпечували евакуаційний коридор з Авдіївки, обороняючи останню дорогу з міста. Про це повідомляє Telegram-канал ГУР, передає УНН.

Деталі

Як повідомляють в ГУР, спецпризначенці у складі Сил Безпеки і Оборони протягом тижня обороняли останню дорогу з Авдіївки, завдаючи колосальних втрат постійно наступаючим штурмовим підрозділам росіян

«У межах наказу про скоординований відхід основних сил, спецпризначенці ГУР МО України спільно з воїнами ССО, спецпідрозділу «Дозор» ДПСУ, 3-ї окремої штурмової бригади, 225-го окремого штурмового батальйону, 110-ї окремої механізованої бригади ЗСУ забезпечували евакуаційний коридор», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що розвідники використовували зокрема бойові броньовики українського виробництва «Сікач» та «Характерник», які чудово зарекомендували себе в бойових умовах.

«Наразі спецпризначенці утримують оборону на заздалегідь підготовлених позиціях для унеможливлення подальшого просування ворога», — додають в ГУР.

Нагадаємо

Сьогодні Збройні сили України вийшли з Авдіївки, переходячи до оборони на більш вигідних рубежах.

Джерело

Новости Николаева