Снайпери 79-ї Таврійської бригади з Миколаївщини ліквідували понад 40 російських військових

На рахунку двох снайперів 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади з Миколаївщини понад 40 знищених російських військових. Хлопці працюють і вдень, і вночі на користь української перемоги.

Про це розповіли у пресслужбі 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Збройних сил України.

У цілях безпеки імена та позивні військових у бригаді не вказують.

Суть роботи снайпера полягає не у вбивстві, а каліцтві ворога, каже один з десантників. Таким чином стрілки чекають, коли пораненому прийдуть на допомогу, щоб був шанс знищити більше живої сили противника.

"Або навіть деморалізуючи, коли він там лежить і кричить, інші в окопі сидять і по нервах їм б'є", — пояснює воїн.

Момент знищення російського військового. Кадр з відео 79-ї ОДШБр «Таврійська»

Інший військовий 79-ки говорить, у випадках, коли гвинтівка не дістає до цілі, снайпери передають координати позицій армійців Росії, по яких "працює" артилерія. Сам же боєць знищує живу силу.

"Зазвичай це кулеметники, якісь певні точки СПшки (спостережні пункти — ред.), де треба подавити вогнем. Відстань була маленька, усього лиш 200 метрів, кусочок голови стирчав, він (російський військовий — ред.) йшов по окопу. Я взяв на упередження і з першого пострілу влучив. Я пишаюсь цим пострілом", — каже снайпер.

Снайпер з 79-ї ОДШБр «Таврійська». Кадр з відео 79-ї ОДШБр «Таврійська»

Під час бойового завдання, один з чоловіків уразив з автомата одразу трьох російських військових. З його слів, вранці росіяни йшли чергувати на позицію, тримаючись один біля одного, "наче гусениця".

"Ніколи такого не бачив, там, де ділянка прострілювалась, не розумію, на що вони розраховували", — розповідає стрілок.

Кадр з відео 79-ї ОДШБр «Таврійська» «Не стріляючи з гвинтівки, а просто з автомата — три цілі уразив» Снайпервоїн 79-ї ОДШБр «Таврійська»

Професія снайпера ще не означає, що людина повинна тільки стріляти з гвинтівки, додає військовий.

"Це багатошарова професія. Ми маємо знати інженерну спеціальність, можемо і маємо працювати з гранатомета, з автомата. Можна сказати, що стріляємо з усіх видів зброї, крім артилерії", — розповідає український воїн.

Українські захисники з 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Кадр з відео 79-ї ОДШБр «Таврійська»

Іноді росіяни посилають людей без зброї, щоб вони підняли її у загиблого для подальшого використання у бою, підсумували захисники.

Джерело

Новости Николаева