Ситуація вже починає виходити з-під контролю: поляки заблокували автобус з України, Кубраков відреагував

Ситуація вже починає виходити з-під контролю: поляки заблокували автобус з України, Кубраков відреагував

Польські протестувальники зупинили автобус на прикордонному пункті пропуску Рава-Руська-Гребенне і затримали одного пасажира, що викликало занепокоєння віце-прем’єр-міністра України Олександра Кубракова, який наголошує — важлива негайна реакція польського уряду.

На кордоні польські мітинувальники заблокували автобус з України, а одного з пасажирів — «затримали» невідомі. На інцидент відреагував віцепрем’єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, який зауважив, що важлива негайна реакція польського уряду, передає УНН.

Деталі

За повідомленнями ЗМІ, на пункті перетину кордону Рава-Руська-Хребенне польські протестувальники зупинили пасажирський автобус. Один з пасажирів, попередньо громадянин Ізраїлю, був затриманий невідомими особами.

«Ситуація вже починає виходити з-під контролю і за межі цивілізованого протесту. В автобусі знаходяться жінки і діти, які не можуть ставати заручниками будь-якого протесту. Я наголосив на цьому під час розмови з Яцеком Сєвєрою, очільником бюро нацбезпеки Польщі. Це небезпечна картинка, яка буде повністю використана росіянами для розколу європейської єдності.

Польські фермери біля пункту пропуску «Медика-Шегині» розсипали зерно з вантажного вагону20 лютого 2024, 10:12 • 30841 перегляд

Ми впевнені, що такі дії підтримує абсолютна меншість у Польщі. Впевнений, польській Уряд однозначно не підтримує подібні акції. Важливою є їхня негайна реакція» — прокоментував ситуацію Кубраков.

За його даними, станом на 17.30 ускладнений проїзд пасажирського транспорту на пунктах «Долгобичув-Угринів» та «Зосін-Устилуг».

Додамо

У Держприкордонслужбі заявили, що польські страйкарі послабили обмеження руху біля кордону з Україною — на «Хребене — Рава-Руська» готові щогодини пропускати по вантажівці в обох напрямках, а на «Зосін-Устилуг» — кожні 30 хвилин пропускати по 5 легкових автомобілів.

Польські фермери планують продовжити блокаду кордону до квітня20 лютого 2024, 13:08 • 26440 переглядiв

Джерело

Новости Николаева